sobota, 13 października 2018

Riverdale


Hej Kochani. Przychodzę dzisiaj do was z recenzją serialu. Chcę wam bardzo go polecić, ponieważ przyjemnie się go ogląda. Uwielbiam czytać recenzje seriali na blogach, bo bardzo mnie inspirują.

Serial ma cudownych bohaterów, których da się lubić. Najciekawszą postacią dla mnie jest Cheryl, która jest bardzo nieprzewidywalna . Serial zaskakuje od pierwszego odcinka i trzyma w napięciu, tak, że nie można się oderwać. Ogląda się parę odcinków naraz, bo jest tak interesujący. Serial oparty jest na komiksie pt: „Archie”. W tajemniczych okolicznościach ginie Jason Blossom. Wypływa ze swoją siostrą Cheryl na rzekę i w skutek nieszczęśliwego wypadku wpada do wody. Policja nie odnalazła ciała. Siostra twierdzi, że brat utonął. Ale czy tak naprawdę się stało? Dowiecie się jak go obejrzycie sami. Więcej nie mogę zdradzić, bo nie będziecie mieli radości z oglądania i wszystko będziecie wiedzieli. A nie chce żeby było za dużo spoilerów. Serial ma niesamowity klimat. Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki 3 sezonu. 

Co oglądaliście w ostatnim czasie? Co moglibyście polecić? Dzielcie się w komentarzach. Z chęcią poczytam i skomentuje. Już niebawem będzie kolejne denko kosmetyczne na moim blogu. Wyczekujcie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz